Aktuální fotky ze stavby WEDOS DC 2 z června 2017

Dneska vám přinášíme aktuální fotky našeho druhého datacentra. Velká část lešení už je pryč, takže máte možnost jej vidět ve své plné kráse.

Nechtěli jsme stavět žádnou „plechovou“ krabici, ale hezkou budovu, která zapadne do krásné krajiny a nebude rušit okolí.

Přestože se jedná o poměrně velkou budovu – cca 750 m2 zastavěné plochy (a i vysokou – porovnejte s cca 2 metry vysokým oplocením a sousední dvoupatrovou budovou vlevo na fotografii), tak ta budova do toho místa přesně zapadá a nijak tam neruší.

Administrativní budova je vpravo. Bude zde kompletní zázemí pro náš stále rostoucí kolektiv. Aktuálně je nás ve firmě přes 30. Po dokončení druhého datacentra budeme navyšovat stavy až na dvojnásobek.

Na exteriéru konferenční místnosti, která je vlevo, se stále ještě pracuje.

Zbytek stěn budovy (včetně podezdívky a plotu) bude obložen kamenem. Před budovu, která je ze želozebetonu přijde ještě železobetonová stěna (plot), která bude tvořit bezpečnostní zónu. Aby vypadala dobře, tak bude obložena kamenem.
Plot bude cca 2 metry vysoký, tedy jako ten plechový, který vidíte na obrázku.

Kolegové si budou moct přesunout práci i ven. Tato lokalita je za kopcem, takže i v horkých letních dnech je tu chládek a klid.

Možná bude i bazén a oddychová a relaxační zóna.

Kancelářské prostory chceme udělat jinak než ve stávajícím datacentru. Více prostoru, klid na práci ale i možnost řešit složitější problémy v kolektivu.

Chybí nám dokončit sádrokartonové podhledy a zdvojené podlahy a vymalovat a je to.